בכשרות חוג חתם סופר
משלוח חינם מעל 250 ₪
קפה עולה
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 08-8683300
מכונות קפה אספרסו

מכונות קפה אספרסו

תמונת כותרת

מכונות קפה אספרסומכונות אספרסו זה מאסט בבית של כל משוגע אמיתי על קפה, שלא מוכנים להתפשר על פחות מחליטת אספרסו מושלמת. לרובנו היו בימי חיינו יותר ממכונה אחת וגם עכשיו יש לחלקינו בבית שתי מכונות + מערך שלם של סוגי מקינטה + מטחנות ומה לא. אבל לא חובה להתפרע ככה, לא צריך ללכת ישר על מכונת קפה מקצועית עם יכולת הקצפה, שליטה על טחינה ודחיסות הקפה. מספיק מכונת קפה ביתית אמינה, קטנה וקלה לתפעול, עם הפולים הכי טעימים בארץ (עצה שלנו – לכו על אחד הבלנדים שלנו). הכי מומלץ ללכת על מכונת קפה אוטומטית ולא להסתבך עם אחת ידנית שמצריכה יותר עבודה, מייצרת יותר לכלוך ומוציאה תוצאה דומה.

קשה לבחור? זה מה שאנחנו מציעים:


לעסקים אנחנו מציעים מכונת קפה למשרד שהיא סוס עבודה, משהו שיחזיק מעמד גם אחרי מאות כוסות קפה. כמו ה-Nivona 1030, למשל, שבאה עם מסך המגע ומאפשרת הכנת כל משקאות האספרסו עם חלב ובלי חלב בלחיצת כפתור אחת. ואם אתם כבר פה, דעו שיש לנו גם עסקאות מאוד משתלמות על פולים.

למקצוענים אנחנו מציעים את שתי דגמים של מכונת קפה מקצועית LELIT המיוצרים באיטליה:  LELIT-MARA - שיש לה את ראש החליטה הטוב בעולם וה-LELIT-ANNA, מכונה קטנה יותר שמפיקה אספרסו מעולה.

למי שמחפש פשטות - רק ללחוץ ולשכוח ולקבל אספרסו משובח, אנו מציעים את ה-NIVONA-520 שהנדסת האנוש שלה מאפשרת ממשק מצוין המאפשר שליטה מלאה על כמות הקפה הטחון וכמות המים בכל כוס וכוס, ולא להתעסק עם זה יותר אחרי כן.

 

 • מכונת קפה מקצועית ללית מארה Lelit - Mara PL62S
  7,450
 • מכונת אספרסו Anna PL41EM תוצרת Lelit איטליה
  ביתית בגודל מיקצועית בביצועים
  2,850
  2,080
 • מטחנת קפה WPN CM702
  בעלת סכינים קוניים
  585
 • 1030 Nivona CafeRomantica
  גדולה יותר ומהירה יותר - מצויינת למשרדים גדולים שצורכים 500 כוסות ביום
  7,500
  6,550