בכשרות חוג חתם סופר
משלוח חינם מעל 250 ₪
קפה עולה
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 08-8683300
קפה ירוק

קפה ירוק

תמונת כותרת

רוב האנשים ששותים קפה ירוק עושים את זה בדוכן משקאות אורגני או במסעדה טבעונית. אבל למה לא פשוט להכין את המשקה אצלכם בבית. בזמן שלכם ובמחיר הרבה יותר כדאי?

קפה ירוק הוא ממש לא מוצר חדש. בעולם הגדול מכירים כבר מזמן את האפשרות הפחות קונבנציונלית הזו ורבים בוחרים לשתות את המשקה המחדש הזה. ויש להם סיבות טובות לעשות את זה. הקפה הירוק מבוקש בעיקר משום שהוא נחשב למועיל לבריאות, לבעל ערכים תזונתיים חיוניים, וכמובן כתורם לירידה במשקל.

הקפה הירוק קיים במגוון זנים המגיעים אלינו ממדינות שונות בעולם. יש לנו פולים מאתיופיה, מקולומביה, מברזיל, מווייטנאם ועוד. כל מוצא יש יתרונות משלו וכדי לנסות כל אחד בנפרד כדי להבין איזה קפה מגיב הכי טוב עם הגוף שלנו. הרשימה המלאה לפניכם. רק בחרו ותתחילו לשתות. ניתן לקבל את הקפה טחון מראש, אבל עדיף להזמין פולים.

איך שותים קפה ירוק והאם הוא טוב להרזיה?

לא חייבים לבקר במסעדה טבעונית או לחפש דוכן משקאות של שתייה אורגנית כדי לשתות קפה ירוק. אפשר די בקלות להכין לעצמנו כוס קפה כזה, ממש כמו שאנחנו מכינים אספרסו או קפה שחור, במקינטה, או בחליטה פשוטה במים. אתם מוזמנים לבחור את הזן שהכי מסקרן אתכם ולטחון בבית לפני כל הכנה ( כאמור, תוכלו גם להזמין קפה ירוק טחון אם אין לכם מטחנה). למעשה זאת הדרך הטובה והמומלצת ביותר, ובמחיר הטוב ביותר. לא צריך ללמוד שום דרך הכנה חדשה. גם אופן השימוש של קפה ירוק הוא כמו קפה רגיל, רק שחשוב לשתות אותו בסמוך לכל ארוחה, כדי לייצר את האפקט הרצוי על חילוף החומרים.

בגלל שקפה ירוק שותים בין היתר בשביל תוצאות נראות לעין, חשוב לבחור את סוג הקפה שהכי אפקטיבי למטבוליזם שלכם. לכן חשוב לנסות ולהתנסות עם כמה סוגים שונים ולראות מה עובד עלינו בפועל.

הרבה אנשים שהכניסו את המשקה הקסום הזה לרוטינה שלהם מדווחים שהם יותר אנרגטיים ומרגישים יותר תחושת שובע. הקפה נחשב לבעל השפעה טובה על כל המערכות הגוף, ואמור לסייע לכליות, לכבד ולחילוף החומרים. שווה לנסות.