בכשרות חוג חתם סופר
משלוח חינם מעל 250 ₪
קפה עולה
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 088683300

קפה לעסקים

יש לנו בשבילכם עסקה משתלמת במיוחד של קפה למשרד - נפולי 50% ערביקה - קפה שופע טעמים, חזק ומעורר, במחיר של 59 ₪ לחבילה של 1 ק"ג בקנייה של 6 ק"ג

.מגוון אפשרויות לעסקים 

קפה עולה היא משווק ייחודי באיכות הקפה בישראל. אנחנו קולים ומשווקים קפה למשרד. ורק קפה שהכנו בעצמנו, מה שמבטיח שהוא יישאר תמיד טרי, מזין וממש טעים. תזמינו למשרד משלוח פולים אחד ותראו מיד שכולם מרגישים בהבדל. אנחנו מספקים קפה לעסקים בתוך יום מקבלת ההזמנה – איתנו לא תתקעו בלי, לא משנה מה.

מגוון פולי קפה לעסקים

יש לנו מגוון גדול של פולים טריים ותוכלו להתחדש ולגלות טעמים חדשים כל הזמן. קפה הוא עניין של הרגל אצל אנשים פרטיים, ואפילו משרדים ועסקים שלמים. אי-אפשר לקלוע לטעם הייחודי של כל אחד, אבל שווה לנסות! תוכלו להתרשם מהמגוון שמציעה החנות שלנו ולבחור צרור של 10 ק"ג קפה מכל הבא ליד (10 חבילות של 1ק"ג). בכל השפע הזה לא תמצאו משהו שכולם במשרד שלמים איתו?

קפסולות או פולים לעסקים?

אנחנו מציעים להחליף עוד השבוע את הקפסולות בפולים. את ההבדל בטעם תרגישו מיד ואת ההבדל במחיר בסוף החודש.אנחנו מציעים בעיקר פולי קפה לעסקים, למרות שיש לנו גם קפסולות. אנחנו מאמינים שקפה צריך לשתות כשהוא במיטבו, כשהוא רענן וחדש מהתנור. כמו שלא הייתם מביאים לעובדים שלכם פרי שישב בקירור 3 חודשים, למה לתת להם לשתות קפה שנארז בקפסולה ברבעון הקודם? לדעתנו הטעם הוא הכול, אבל תשמחו לדעת שהמעבר גם מוזיל את המחיר. פולים הרבה יותר זולים מקפסולות (פחות מחצי מחיר). בקיצור מעבר מקפסולות לפולים זו עסקה משתלמת מכל הכיוונים.

פולי קפה למשרד

אנחנו לא מחייבים אתכם לקנות מכונה ופולי קפה למשרד כחבילה – אנחנו לא צריכים בלעדיות – רק שתיהנו לשתות את הקפה שלנו. אם אין לכם עדיין מכונת אספרסו במשרד? נוכל בכיף לספק לכם אחת. המכונות שלנו קלות לשימוש ועובדות שוטף. הן מכונות סטנדרטיות כמו המקובל בשוק המשמות והם מוצעות כמכונת קפה לעסקים רבים. חשוב לציין שאנחנו לא כמו חברות אחרות, שימכרו לכם מכונה ויכפו עליכם עסקת בלעדיות על רכישת הפולי קפה לעסק. אנחנו נסמכים רק על הטעם של הקפה והשירות שלנו כדי שתרצו להמשיך להזמין מאיתנו פולי קפה למשרד. ככה זה צריך להיות, לא?